OFERTA ŚLUBNA

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wykonanie całodniowego, dwunastogodzinnego reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę Wam podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz wesele – do końca oczepin lub godz. 1:00.

Pakiet zawiera:

  • 300 zdjęć po autorskiej i starannej obróbce,
  • sesja w dniu ślubu,
  • zdjęcia w formie cyfrowej dostępne w spersonalizowanej, prywatnej galerii internetowej,
  • dojazd do 50km od Krakowa.

Cena usługi: 3500 zł.

Sesja Plenerowa

(W dniu innym niż ślub)

Sesja odbywa się w dogodnym terminie po ślubie. Rezerwuje dla Was cały dzień a sama sesja trwa 3-4 godziny.

Pakiet zawiera:

  • 40 zdjęć po autorskiej obróbce
  • dojazd do 50km od Krakowa.
  • Cena usługi: 1000 zł.

Sesja narzeczeńska

(na terenie Krakowa i w najbliższej okolicy)

To doskonały sposób na spędzenie magicznych chwil razem oraz oderwanie się od zadań i obowiązków związanych z przygotowaniami do ślubu. To również świetna okazja żeby oswoić się z obecnością fotografa i przyzwyczaić do faktu, że ktoś robi nam zdjęcia. Sesja trwa zazwyczaj około 2 godzin , idziemy na spacer po mieście, parku czy Waszym ulubionym miejscu. Fotografie z sesji narzeczeńskiej pary często wykorzystują jako dodatek do podziękowań dla rodziców.

Pakiet zawiera:

  • 20 zdjęć po autorskiej obróbce
  • Cena usługi: 500 zł.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zdjęcia dostarczane są w formacie .jpg w wysokiej rozdzielczości. Fotografie z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia są wykonane w stylu reportażowym, by jak najlepiej oddać klimat Waszego dnia. Obróbka pleneru jest dopasowana do jego klimatu, aby odpowiednio oddać charakter zdjęć.

Istnieje również możliwość zaprojektowania ekskluzywnej fotoksiążki za dodatkową opłatą.

 

Kilka słów o tym, jak pracuję

Jak fotografuję ?

Chcę uchwycić Wasz wyjątkowy dzień dokładnie takim, jaki jest. Zamiast ustawiać Was do sztucznych zdjęć, skupiam się na prawdziwych momentach.
Zrobię zdjęcia grupowe z Waszą rodziną i przyjaciółmi oraz kilka portretów Was obojga - to będzie szybkie i łatwe.
Poza tym, pozwolę Wam po prostu cieszyć się chwilą, bez żadnej reżyserii. Chcę, żebyście zapomnieli, że jestem obok, i skoncentrowali się na zabawie w najlepszym dniu Waszego życia

Co fotografuję ?

Podczas fotografowania ślubów najbardziej cenię sobie prawdziwe, spontaniczne momenty. W dniu Waszego ślubu staram się z całych sił, żebyście mieli najpiękniejsze, naturalne i autentyczne zdjęcia

..i oczywiście emocje

Chodzi przede wszystkim o emocje. Kiedy na zdjęciach widać prawdziwe uczucia, Wasze fotografie ślubne nie tylko przypomną Wam, jak wyglądał dzień Waszego ślubu, ale co ważniejsze, pozwolą Wam wrócić do tych niesamowitych chwil. Chcę, aby moje zdjęcia zrobiły na Was wrażenie od razu, a w przyszłości stały się bezcenną pamiątką, do której będziecie wracać z radością.

Zobacz PORTFOLIO ŚLUBNE !

 
Chcecie mnie o coś zapytać ? Zapraszam to kontaktu poprzez FORMULARZ
Piotr Pogonowski - fotografia ślubna Kraków
Copyright@2021 pogonowskiphoto.pl