OFERTA ŚLUBNA

(oferta na rok 2022)

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wykonanie całodniowego, dwunastogodzinnego reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę Wam podczas przygotowań, ślubu oraz jestem z Wami do końca oczepin.

Pakiet zawiera:

 • min. 400 zdjęć po autorskiej i starannej obróbce,
 • sesja w dniu ślubu,
 • pendrive ze zdjęciami,
 • dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez 3 miesiące,
 • 100 sztuk zdjęć o rozmiarze 15×21 (do wyboru papier mat/błysk),
 • dojazd do 50km od Krakowa.

Cena usługi: 2750 zł.

Sesja Plenerowa

(W dniu innym niż ślub)

Sesja odbywa się w dogodnym terminie po ślubie. Rezerwuje dla Was cały dzień a sama sesja trwa 3-4 godziny.

Pakiet zawiera:

 • 40 zdjęć po autorskiej, twórczej obróbce i retuszu – dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez 3 miesiące,
 • dojazd do 50km od Krakowa.
 • Cena usługi: 750 zł.

Sesja narzeczeńska

To doskonały sposób na spędzenie magicznych chwil razem oraz oderwanie się od zadań i obowiązków związanych z przygotowaniami do ślubu. To również świetna okazja żeby oswoić się z obecnością fotografa i przyzwyczaić do faktu, że ktoś robi nam zdjęcia. Sesja trwa zazwyczaj około 2 godzin , idziemy na spacer po mieście, parku czy Waszym ulubionym miejscu. Fotografie z sesji narzeczeńskiej pary często wykorzystują jako dodatek do podziękowań dla rodziców.

Pakiet zawiera:

 • 40 zdjęć po autorskiej, twórczej obróbce i retuszu – dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez 3 miesiące
 • dojazd do 50km od Krakowa.
 • Cena usługi: 500 zł.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zdjęcia dostarczane są w formacie .jpg w wysokiej rozdzielczości. Fotografie z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia są wykonane w stylu reportażowym, by jak najlepiej oddać klimat Waszego dnia. Obróbka pleneru jest dopasowana do jego klimatu, aby odpowiednio oddać charakter zdjęć.

Podaję minimalną, gwarantowaną ilość zdjęć, zazwyczaj wychodzi ich więcej, wtedy dostajecie je bez żadnych dodatkowych opłat.

Istnieje również możliwość zaprojektowania ekskluzywnej fotoksiążki za dodatkową opłatą.


Kilka słów o tym, jak pracuję

Jak fotografuję ?

Robię wszystko, aby uwiecznić Wasz dzień dokładnie takim, jakim był. Poza tym, że robię zdjęcia grupowe Waszej rodzinie i przyjaciołom, a także portrety Was obojga (o które proszę przez bardzo krótki czas), nic nie jest reżyserowane, a moim celem jest, abyście zapomnieli o mojej obecności i po prostu skoncentrowali się na dobrej zabawie w najlepszym dniu życia.

Co fotografuję ?

Najbardziej w trakcie reportażu ślubnego lubię prawdziwe, niepozowane chwile. W dniu Waszego ślubu pracuję najciężej jak tylko mogę, aby zapewnić Wam najdoskonalsze, naturalne i autentyczne zdjęcia.

..i oczywiście emocje

Dzięki temu, że uchwycone emocje są prawdziwe i autentyczne, Wasze zdjęcia ślubne przypomną Wam nie tylko, jak wyglądał ten dzień, ale co ważniejsze, przeniosą Was z powrotem do tamtych chwil. Moim celem jest przekazanie Wam zdjęć, które nie tylko Was zachwycą od pierwszego wejrzenia, ale które w przyszłości (mam nadzieję) staną się dla Was absolutnie bezcenne.

Zapraszam Was do zapoznania się ze zdjęciami na mojej stronie.
A w razie gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na maila, bądź na facebook’u : )
Piotr Pogonowski - fotografia ślubna Kraków
Copyright@2021 pogonowskiphoto.pl