OFERTA ŚLUBNA

(na rok 2021)

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wykonanie całodniowego, dwunastogodzinnego reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę Wam podczas przygotowań, ślubu oraz jestem z Wami do końca oczepin.

Pakiet zawiera:

 • min. 350 zdjęć po autorskiej i starannej obróbce,
 • sesja w dniu ślubu,
 • pendrive ze zdjęciami,
 • dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez 3 miesiące,
 • fotoksiążka (ostateczny projekt jest uzgadniany z parą młodą – około 100 zdjęć) lub 100 sztuk zdjęć o rozmiarze 15×21 (do wyboru papier mat/błysk),
  *W sytuacji gdy do fotoreportażu zamawiana jest sesja plenerowa (w dniu innym niż ślub) fotoksiążka zostaje powiększona o zdjęcia z pleneru.
 • dojazd do 50km od Krakowa.

Cena pakietu: 3000 zł.

Sesja Plenerowa

(W dniu innym niż ślub)

Sesja odbywa się w dogodnym terminie po ślubie. Rezerwuje dla Was cały dzień, sama sesja trwa 3-4 godziny. Możliwość wykonania sesji na terenie całego kraju.

Pakiet zawiera:

 • 60 zdjęć po autorskiej, twórczej obróbce i retuszu – dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez                3 miesiące,
 • dojazd do 50km od Krakowa.
 • Cena usługi: 1000 zł.

Sesja narzeczeńska

To doskonały sposób na spędzenie magicznych chwil razem oraz oderwanie się od zadań i obowiązków związanych z przygotowaniami do ślubu. To również świetna okazja żeby oswoić się z obecnością fotografa i przyzwyczaić do faktu, że ktoś robi nam zdjęcia. Sesja trwa około zazwyczaj około 2 godzin , idziemy na spacer po mieście, parku czy Waszym ulubionym miejscu.

Pakiet zawiera:

 • 40 zdjęć po autorskiej, twórczej obróbce i retuszu – dostęp do prywatnej galerii zdjęć na dysku Google (w chmurze) przez 3 miesiące
 • dojazd do 50km od Krakowa.
 • Cena usługi: 500 zł.

POZOSTAŁE INFORMACJE

Zdjęcia dostarczane są w formacie .jpg w wysokiej rozdzielczości. Fotografie z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia są wykonane w stylu reportażowym, by jak najlepiej oddać klimat Waszego dnia. Obróbka pleneru jest dopasowana do jego klimatu, aby odpowiednio oddać charakter zdjęć.

Podaję minimalną, gwarantowaną ilość zdjęć, zazwyczaj wychodzi ich więcej, wtedy dostajecie je bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowe odbitki/fotoksiążki – para młoda pokrywa jedynie koszt realizacji.

Kilka słów o tym, jak pracuję

Jak fotografuję ?

Robię wszystko, aby uwiecznić Wasz dzień dokładnie takim, jakim był. Poza tym, że robię zdjęcia grupowe Waszej rodzinie i przyjaciołom, a także portrety Was obojga (o które proszę przez bardzo krótki czas), nic nie jest reżyserowane, a moim celem jest, abyście zapomnieli o mojej obecności i po prostu skoncentrowali się na dobrej zabawie w najlepszym dniu życia.

Co fotografuję ?

Najbardziej w trakcie reportażu ślubnego lubię prawdziwe, niepozowane chwile. W dniu Waszego ślubu pracuję najciężej jak tylko mogę, aby zapewnić Wam najdoskonalsze, naturalne i autentyczne zdjęcia.

..i oczywiście emocje

Dzięki temu, że ujęte emocje są prawdziwe i autentyczne, Wasze zdjęcia ślubne przypomną Wam nie tylko, jak wyglądał ten dzień, ale co ważniejsze, przeniosą Was z powrotem do tamtych chwil. Moim celem jest przekazanie Wam zdjęć, które nie tylko Was zachwycą od pierwszego wejrzenia, ale które w przyszłości (mam nadzieję) staną się dla Was absolutnie bezcenne.

Zapraszam Was do zapoznania się ze zdjęciami na mojej stronie.
A w razie gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na maila, bądź na facebook’u : )
Piotr Pogonowski - fotografia ślubna Kraków
Copyright@2021 pogonowskiphoto.pl